KRASNOLUDKI – ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW

W PIĄTEK 23 MARCA ODBYŁY SIĘ ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW. ROZMAWIALIŚMY O ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĘTACH WIELKANOCNYCH I O TYM CO MIEŚCI SIĘ W WIELKANOCNYM KOSZYCZKU.    

NIE ZABRAKŁO TEŻ TROSZKĘ INFORMACJI O WIELKANOCNYCH ZWYCZAJACH. JEDNYM Z NICH JEST STUKANIE SIĘ JAJECZKAMI. DO TEJ TRADYCYJNEJ ZABAWY ZAANGAŻOWAŁAM DZIECI. ŚMIECHU BYŁO TROSZKĘ BO SIĘ OKAZALO NIE TAKIE ŁATWE TRAFIĆ WDO CELU ))KONIEC KOŃCOW SIE UDAŁO ZWYCIESCĄ ZOSTAŁ MAKSYMILIAN.

RAZEM Z DZIEĆMI ZAŚPIEWALIŚMY WIOSENNĄ PIOSENKĘ , A POTEM WSPÓLNIE Z RODZICAMI ZATAŃCZYLIŚMY KACZUSZKI. JESZCE TYLKO KRÓTKIE OMÓWIENIE PRACY PRZY STOLICZKACH I UDALIŚMY SIĘ NA DRUGĄ SALĘ ABY Z POMOCĄ RODZICÓW WYKONAĆ WIELKANOCNE JAJECZKA.SERDECZNIE DZIĘKUJE RODZICOM ŻE TAK PIĘKNIE POMAGALI  WSZYSTKIM DZIECIOM NA ZAJĘCIACH. BARDZO DZIĘKUJE ZA OBECNOŚĆ, WSZYSTKIM NAM BYŁO MILO PAŃSTWA GOŚCIĆ W NASZYM PRZEDSZKOLU.SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA SKŁADAMY MAMIE TOSI TRAWIŃSKIEJ I MAMIE ANNY LEWANDOWSKIEJ ZA SŁODKI UPOMINEK. 

……