KRASNOLUDKI – WIZYTA W SALI LEGO

W PIĄTAK 6 MARCA  Z KRASNALAMI WYBRALIŚMY SIE DO SALI ZABAW  BAW SIĘ KOLEGO.PRZYWITAŁ NAS MIŁY PAN CEZARY SIWEK,     KTÓRY ZORGANIZOWAŁ DZIECIOM NIE TYLKO CIEKAWE ZAJĘCIA Z BUDOWANIA KLOCKAMI LEGO ALE PRZEPROWADZIŁ TEŻ WIELE CIEKAWYCH ZABAW I GIER PRZY MUZYCE.PAN CEZARY NIE TYLKO POKAZYWAŁ I TŁUMACZYŁ JAK BUDOWAĆ ALE TEZ AKTYWNIE POMAGAŁ W TYCH ZADANIACH.

   

POŻNIEJ TROSZKĘ SIĘ PORUSZALIŚMY PRZY RÓŻNYCH KONKURENCJACH SPORTOWYCH.DZIECI NA HASŁO PROWADZĄCEGO MUSIAŁY CHWYCIĆ ODPOWIEDNIE KOLORY KLOCKÓW I ZBUDOWAĆ 2 RÓWNE WIEŻE. WSPÓŁPRACA W GRUPIE SIĘ UDAŁA I ZACZĘŁY SIĘ PRAWDZIWE ZAWODY PRZECHODZENIA POD POPRZECZKĄ.   

         TROCHĘ ZAWODÓW I SPACERKU Z ŁYŻKAMI.

    NIEKTÓRZY BYLI ZACIEKAWIENI ZUPEŁNIE CZYM INNYM I CIĘŻKO BYŁO ICH NAMÓWIĆ DO WSPÓLNEJ ZABAWY.NATURALNA DZIECIĘCA CIEKAWOŚĆ WZIĘŁA GÓRĘ NAD ZAJĘCIAMI NA PARKIECIE. 

I JESZCZE PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE NA POŻEGNANIE.

WYCIECZKĘ ZALICZAMY DO UDANYCH A PANU CEZAREMU JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ZA MIŁO SPĘDZONY CZAS.

……