KRASNOLUDKI – DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

21 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Już od samego rana w każdej grupie panowała wesoła atmosfera.  Tego dnia dzieci zostały zaproszone do wspaniałej zabawy, tj. tańce, konkursy, zabawy z chustą czy skakanie na  zamkach dmuchanych.  Na pamiątkę tego wyjątkowego spotkania każdy przedszkolak otrzymał od Pani Dyrektor Stanisławy Szpyry mały upominek. 

W tym szczególnym dla każdego przedszkolaka dniu, odwiedzili nas Pani Wójt Anna Mołodciak z koszem pełnym pysznych owoców oraz Sołtys Kłodawy Pan Damian Żołędziejewski, z naręczem pysznych lizaków i puzzli 🙂

Wspaniałą niespodzianką dla naszych  podopiecznych, była wizyta przedstawiciela Rady Rodziców – Pani Anny Hryniewskiej, która w imieniu Rodziców wręczyła dzieciom pachnące mazaki! Serdecznie dziękujemy również Pani Marcie Maksymowicz, za pyszną kukurydzę, którą dzieci chętnie zajadały oraz firmie „EBIS” za przekazane słodkości dla przedszkolaków 🙂

O naszych przedszkolakach pamiętał też nie kto inny jak sam klaun „Chips”, który specjalnie dla dzieci nagrał życzenia!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy chętnie zaangażowali się w pomoc w przygotowaniu tego wspaniałego dnia 🙂