KRASNOLUDKI- DZIEŃ MAMY I TATY

W ostatni czwartek tj. 24 maja razem z krasnoludkami świętowaliśmy dzień Mamy i Taty. Na szanownych gości czekały już pięknie nakryte stoły i słodki poczęstunek.
Pani dyrektor Stanisława Szpyra gorąco powitała rodziców i po chwili już mogliśmy podziwiać naszych najmłodszych podopiecznych.dzieci pięknie recytowały wyuczone role i śpiewały piosenki.za każdy występ otrzymały gromkie oklaski- zresztą bardzo zasłużone, bo trema była wielka.
Krasnoludki wykonały dla rodziców również taniec twist.
Bardzo dumni rodzice razem ze mną i dyrekcją dopingowały naszą grupę, która spisała się na medal i po występach wręczyła własnoręcznie przygotowane prezenty- naszyjniki dla mamy i krawaty dla taty.
Na koniec występów zrobiliśmy piękne pamiątkowe zdjęcie i dzieci powędrowały na kolanka do swoich rodziców.