KRASNOLUDKI – DZIEŃ MAMY I TATY

„…Serduszka raźno biją, oczęta patrzą śmiało, gdy nam najmilsze święto urocze niebo dało.
Ja Ciebie mamo kocham ty dobrze o tym wiesz, lecz ty mnie chyba mocniej wiem dobrze o tym też.
Ja Ciebie tato kocham ty dobrze o tym wiesz, lecz ty mnie chyba mocniej wiem dobrze o tym też…”

Dzień Matki oraz Dzień Ojca to jedne z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoich rodziców. Są to uroczystości, które od zawsze były celebrowane w naszym przedszkolu. W obecnej sytuacji niestety nie było nam dane się spotkać, ale na tę właśnie okoliczność dzieci z grupy Krasnoludki przygotowały małe przedstawienie, które zostało nagrane specjalnie dla Rodziców!