KRASNOLUDKI – BAL KARNAWAŁOWY

Czas karnawału to niezwykle miła tradycja, bardzo lubiana przez każdego począwszy od tych najmłodszych, aż do tych w sile wieku. Bale karnawałowe, które przepełnione są huczną muzyką i świetną zabawą zwykle są bardzo wyczekiwane. Tak też i było tego roku.

W drugim dniu lutego  od samego rana w naszym przedszkolu zaczęły  pojawiać się  kolorowe postacie. Sale z minuty na minuty robiły się coraz bardziej bajeczne. Kto w tym dniu odwiedził nasze przedszkole, miał szczęście spotkać się z wróżkami, a nawet odwiedziła nas sama Królowa Śniegu – Elsa . Chłopcy jednak oszaleli na punkcie Spidermana, czy Kapitana Hook’a.

W momencie rozpoczęcia balu, muzyka od razu porwała wszystkich do tańca. Nie zabrakło tradycyjnych Kaczuch, Lambady oraz  konkursów, które sprawiły dzieciom wiele radości. Po męczącej zabawie dzieci mogły nabrać sił częstując się słodkościami oraz owocami.

Wspólna zabawa przyniosła dzieciom mnóstwo radości, co przecież było naszym głównym celem. Dziękujemy rodzicom za pełne zaangażowanie w przygotowanie cudownych stroi oraz przekąsek w trakcie balu.