KONKURS WOKALNY „O KŁODAWSKIEGO SŁOWIKA”

KONKURS WOKALNO – MUZYCZNY 

„O KŁODAWSKIEGO SŁOWIKA”

W piątek 10 maja w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się coroczny konkurs dla młodych wokalistów pod tytułem „O Kłodawskiego Słowika”. W pierwszym dniu festiwalu swoje możliwości wokalne prezentowały przedszkolaki z Przedszkola w Kłodawie oraz Wojcieszyc i Różanek. Po wysłuchaniu pięknie zaśpiewanych piosenek dzieci otrzymały dyplom oraz prezent od Pana Andrzeja Kwiatkowskiego – zastępcy Wójta Gminy Kłodawa.
Nasze Przedszkole reprezentowały:
• Marysia Milczenko z grupy „Pszczółki”
• Zuzia Domarecka z grupy „Krasnoludki”
• Marta Tarkowska z grupy „Smerfy”
• Małgosia Milczenko z grupy „Sówki”
• Ula Dziewiecka z grupy „Motyle”
Po powrocie do Przedszkola na nasze wokalistki czekała dodatkowa nagroda
w postaci kolorowych i miłych pluszaków.
Serdecznie gratulujemy występów oraz życzymy powodzenia na dużej scenie w czasie Kłodawskiej Majówki, która odbędzie się 18 maja (sobota) na Kłodawskich Błoniach.

……