KŁODAWSKIE DOŻYNKI – WYSTĘPY PRZEDSZKOLAKÓW

Dożynki są zwieńczeniem ciężkiej pracy rolników i ich rodzin. To jedno z najpiękniejszych świąt rolniczych. Uroczystość ta traktowana jest, jako ukoronowanie mozolnej i wymagającej poświęcenia pracy na roli.
Przedszkolaki z naszego Przedszkola wraz z wychowawczyniami i Panią Dyrektor miały zaszczyt wziąć czynny udział w Kłodawskich Dożynkach, które odbyły się 14 września 2019 r. (sobota). Dzieci z grupy „Pszczółki”, „Smerfy” oraz „Motyle” w kolorowych strojach wierszem, tańcem i piosenką, zaprezentowały repertuar artystyczny. Trzeba przyznać, że prezentacja zgromadziła pod sceną duże grono widowni, która gromkimi brawami podziękowała młodym artystom za widowiskowy występ.
Serdeczne podziękowania należą się Rodzicom przedszkolaków, którzy w tym dniu przyprowadzili swoje dzieci na występ, a Organizatorom – Sołtysowi wsi Kłodawa Panu Damianowi Żołędziejewskiemu i całej Radzie Sołeckiej za zaproszenie.