FESTYN RODZINNY W PRZEDSZKOLU

9 czerwca 2018 r. w naszym odbył się FESTYN RODZINNY – PROFILAKTYCZNO-INTEGRACYJNY.

Ogród przedszkolny tętnił życiem, a czerwcowe słoneczko już od rana witało przedszkolaki z całymi rodzinami. Wspólnie bawiły się dzieci, które uczęszczają już do naszej placówki oraz te które swoją przygodę z przedszkolem rozpoczną we wrześniu. Całe rodziny, na przekór obiegowym opiniom, iż rodzice XXI wieku na nic nie mają czasu, spędzili z nami sobotni dzień. Atrakcji bowiem nie brakowało: była loteria fantowa z cennymi fantami, kawa i domowe wypieki, naturalny sok owocowy, wata cukrowa, zdrowy poczęstunek pokaz wozu strażackiego, zamki dmuchane, przejażdżki bryczką konną oraz prezenty dla wszystkich dzieci z okazji Dnia Dziecka – piłeczki plażowe. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Wójt Gminy Kłodawa Anna Mołodciak, która dla każdego miała jajko niespodziankę oraz Jan Kubera Przewodniczący Rady Gminy i Sołtys Kłodawy, który częstował lodami.

Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Dyrekcja przedszkola podkreśliła, że Rodzice naszych przedszkolaków mogą czuć się dumni, bo ich miłość i zaangażowanie procentują. „Wychowujecie wspaniałych młodych ludzi, którzy z pasją odkrywają świat i swoje możliwości”

Drogie Rodziny! Dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą zabawę!!!!

Składamy również podziękowania naszym darczyńcom!

……