FESTYN RODZINNY W PRZEDSZKOLU

8 czerwca w naszym Przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny Profilaktyczno – Integracyjny.
Festyn Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci oraz środowisko lokalne.
Ogród przedszkolny tętnił życiem, a kolorowe dekoracje już od rana witały przedszkolaki z całymi rodzinami.
Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda również nam sprzyjała i pomimo, że nie było słońca, atmosfera była wspaniała.
Punktualnie o godzinie 10.00 Pani Dyrektor Przedszkola Stanisława Szpyra – „Pani Kasia” rozpoczęła przemówieniem festyn.
Atrakcji bowiem nie brakowało: była loteria fantowa z cennymi fantami, zumba z udziałem dzieci i rodziców, pokaz wozu strażackiego, pokaz motorów oraz przejażdżka nimi, przejazdy bryczką, bańki mydlane, kawa i domowe wypieki, soczki owocowe, wata cukrowa, zdrowy poczęstunek oraz zabawy taneczne przy dźwiękach dziecięcych hitów.
Swoją obecnością zaszczyciła nas Pan Andrzej Kwiatkowski – zastępca Wójta Gminy Kłodawa, który życzył wszystkim udanej zabawy oraz w imieniu Pani Wójt Anny Mołodciak poczęstował dzieci słodkościami oraz Sołtys Kłodawy Pan Damian Żołędziejewski, który ochłodził nas pysznymi lodami.
Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
Drogie Rodziny! Dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą zabawę!!!!

Podziękowania
„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… Wtedy proste – dziękujemy – zawiera wszystko co chcemy wyrazić”
Dyrektor, Grono Pedagogiczne
oraz Pracownicy Przedszkola Publicznego „Bajkolandia” w Kłodawie
gorąco i serdecznie dziękują wszystkim rodzicom oraz przyjacielom przedszkola, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji „Festynu Rodzinnego – Integracyjno- Profilaktycznego”, za ofiarowane wsparcie finansowe na rzecz przedszkola, przekazanie fantów na loterię, upieczone ciasta oraz stworzenie atmosfery życzliwości i dobrej zabawy.
DZIĘKUJEMY!!!

……