DZIEŃ RADIA W PRZEDSZKOLU

W czwartek 20 lutego nasze przedszkole odwiedziła Pani Karolina Łopacińska -Wojciechowska z Radia Eska oraz VoxFm, która opowiedziała przedszkolakom o pracy dziennikarza radiowego. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, Pani Karolina zapytała dzieci o dzisiejsze święto czyli Tłusty Czwartek oraz zbliżający się dzień wiosny. Nagrała ich wypowiedzi i obiecała, że będą mogły usłyszeć się w radiu. Na koniec Pani Karolina wręczyła przedszkolakom upominki od radia. Dzieci podziękowały za wizytę wręczając laurkę oraz słodkiego pączka.
Oto relacja z Tłustego Czwartku, która znajduję się na stronie radia:
https://www.se.pl/gorzow/klodawa-male-duze-okraglutkie-paczki-przedszkolakow-audio-aa-ex4z-k8SK-QDkn.html?fbclid=IwAR3obI76RBlNf_DxFXp7fB52p5knmWn6h5HSVAMXrEVL6Y0Tto4juO0-dHY