DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – SMERFY

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 wrzesień zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

Jak co roku w naszym przedszkolu obchodzimy Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten wspaniały dzień na długo pozostanie w pamięci każdego przedszkolaka.

W tym dniu na dzieci z naszego przedszkola czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, wspólne śpiewanie „Hymnu przedszkolaka” oraz super zabawa na zamku dmuchanym. Nie zabrakło również pysznego poczęstunku. Pani Dyrektor Stanisława Szpyra odwiedziła nasze Smerfy, przesyłając życzenia dobrej zabawy i wręczyła dzieciom prezenty. W tym dniu niespodzianką dla dzieci były również życzenia od Klauna „Chipsa”. Nasze przedszkole odwiedziła Pani Anna Mołodciak – Wójt Gminy Kłodawa i wręczyła kosz pełen owoców. W naszym przedszkolu zagościł również Pan Damian Żołędziejewski – Sołtys Kłodawy, który obdarował przedszkolaki lizakami oraz puzzlami. Rada Rodziców, którą reprezentowała Pani Anna Hryniewska obdarowała dzieci kolorowymi i pachnącymi mazakami. Dla wszystkich przedszkolaków była również słodka niespodzianka  – wafelki od firmy „Ebis” z Gorzowa Wielkopolskiego oraz zdrowa w formie gotowanej kukurydzy oraz jabłuszek od Pani Marty Maksymowicz.

Serdecznie dziękujemy za życzenia oraz przekazane prezenty!!!