DZIEŃ LOGOPEDY W PRZEDSZKOLU

6 marca to Europejski Dzień Logopedy, który obchodzony jest we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Podkreślenie znaczenia tego święta jest niezwykle istotne na etapie edukacji przedszkolnej, gdyż w okresie tym rola logopedy jest szczególnie ważna.
11 marca 2020 r. dzieci z grupy Krasnoludki, Pszczółki oraz Smerfy postanowiły przyłączyć się do obchodów tego dnia i z tej okazji podziękowały oraz złożyły serdecznie życzenia w formie wiersza i piosenki naszej przedszkolnej Pani Logopedzie – Pani Paulinie Nassan – Wrońskiej, która na co dzień ćwiczy języczki i buzie naszych przedszkolaków wkładając w to ogromne zaangażowanie.
Pani Paulinie jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego oraz samych sukcesów w pracy!