DZIEŃ KOBIET

Dzień kobiet! Dzień kobiet!
Niech każdy się dowie,
że dzisiaj święto dziewczynek!
Uśmiechy są dla nich
zabawa i taniec.
Piosenka z radia popłynie.

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety,
zarówno te duże, jak i te małe. Z okazji Dnia Kobiet w poniedziałek 8 marca odbyło się spotkanie z programem artystycznym skierowanym do Pań i dziewczynek z naszego przedszkola. W tym roku nasze występy mogą również podziwiać wszystkie mamy, babcie, ciocie i każda kobieta, ponieważ nagrania z mini programu artystycznego znajdują się poniżej.
W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali
życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów.
Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień,

a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentlemani, byli przemili, uczynni i sympatyczni. Wszystkie panie
i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia,
kwiaty i promienny uśmiech. W tym wyjątkowym dniu odwiedził nas również Sołtys Kłodawy – Pan Damian Żołędziejewski, który obdarowała Panie pięknymi tulipanami.

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania
u dzieci nawyku obdarowywania
upominkami swoich najbliższych.

Dziękujemy wszystkim za tak miły dzień, życzenia oraz pamięć o kobiecej społeczności naszego przedszkola.