DZIEŃ BLIŹNIĄT

Co dwie głowy to nie jedna! Bliźniaki z całego kraju mają dziś swoje święto. 19 maja 2021 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Bliźniąt. Bliźniaki… Wydawałoby się, że to rzadkie zjawisko. Przeciwnie w naszym przedszkolu mamy aż 4 pary bliźniaków. W grupie Krasnoludków swoje święto obchodzili dziś Jaś i Natalka, w Smerfach Gabryś i Olek, a także Ludwik i Hania, w grupie Pszczółek świętowali Gabryś i Ksawery. Nasze przedszkolaki mogły dziś zobaczyć swojego „lustrzanego bliźniaka”. W trakcie zajęć każde z nich przejrzało się w lustrze i mogło sobie wyobrazić swoje „lustrzane rodzeństwo”. Do akcji Dzień Bliźniąt przyłączyły się dziś wszystkie panie z naszej placówki ubierając się w bliźniacze stroje. Naszym Bliźniakom składamy najpiękniejsze życzenia oraz beztroskich chwil w życiu i pięknych wspólnych wspomnień.