BAL KARNAWAŁOWY U „PSZCZÓŁEK”

BAL KARNAWAŁOWY U „PSZCZÓŁEK”

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym Balu Karnawałowym w naszym Przedszkolu dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, myszki, kotki, Batmanów, piratów, Spider-Mana, strażaków, czy policjantów. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.
Po zabawie i szaleństwie tanecznym był czas na świętowanie przy stole, gdzie czekały przekąski przyniesione przez dzieci.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów i poczęstunku. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

 

 

 ……