BAL KARNAWAŁOWY – SMERFY

Bal karnawałowy dla naszych przedszkolaków to szczególny dzień. Jest długo wyczekiwaną atrakcją, uwielbianą przez dzieci. Dostarcza im wiele pozytywnych wrażeń. Uśmiechy w tym dniu nie schodzą dzieciom z twarzy. Od rana w przedszkolu pojawiały się barwne postacie. Smerfy przebrały się za supermenów, wojowników, kotki, księżniczki, wróżki. Wśród postaci mogliśmy też odnaleźć rycerza, kowboja, diabełka i farmera. Wchodząc na sale dzieciom ukazał się obraz pięknie przystrojonej sali, w której rozbrzmiewały dźwięki ulubionych piosenek. W trakcie balu odbyły się również konkursy tańca z balonami, taniec krzesełek etc. Na balu nie zabrakło również poczęstunku dla przedszkolaków. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele radości.