APEL Z OKAZJI SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

11 listopada
to dla Polski ważna data,
bo ojczyzna ta kochana
Niepodległość odzyskała

Dnia 9 listopada w naszym Przedszkolu odbył się uroczysty apel z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Był to wyraz szacunku złożony przez nasze przedszkolaki dla minionych pokoleń walczących o wolną Ojczyznę. Wspólnie zgromadziliśmy się w sali. Dzieci recytowały wiersze, tańczyły tańce narodowe oraz śpiewały piosenki o tematyce patriotycznej. Świętując to wyjątkowe wydarzenie o godz. 11.11 odśpiewaliśmy Hymn Polski. Przedszkolaki prezentowały się bardzo uroczyście w galowych strojach oraz specjalnie przygotowanych na ten dzień kotylionach.
Każdy przedszkolak otrzymał biało-czerwony wiatraczek dla upamiętnienia tego wydarzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ……